Montaż pompy ciepła

Danfoss OnLine należy do grupy akcesoriów zwiększających możliwości pompy ciepła. Pozwala na kontrolę i monitoring pompy ciepła z każdego miejsca na ziemi.

Danfoss online to rozwiązanie umożliwiające zdalną kontrolę i monitoring pompy ciepła z wykorzystaniem Internetu i bezprzewodowych transmisji danych (GSM-GPRS). Jest to system niezawodny i łatwy w obsłudze, umożliwiający zwiększenie wydajności pompy oraz zmniejszenie kosztów użytkowania pompy.


Kontrola:

System Danfoss online daje pełną kontrolę systemu pompy ciepła. Korzystając z systemu OnLine użytkownik może podejrzeć aktualny stan pracy pompy ciepła, dokonać zmian z dowolnego miejsca, mając jedynie dostęp do Internetu. Wystarczy jedynie zalogować się, używając osobistego kodu i hasła do heatpumps.online.danfoss.com.

Bezpieczeństwo:
System OnLine posiada funkcje alarmów tzn. w momencie wykrycia potencjalnej usterki lub błędnych parametrów pracy komputer automatycznie wysyła powiadomienie na adres e-mail lub pod wskazany telefon komórkowy w postaci wiadomości SMS. Pozwala to na natychmiastową reakcję zespołu serwisowego.

Oszczędność:
System Danfoss online zapewnia wysoką wydajność i oszczędność kosztów, dzięki regularnej kontroli pracy pompy ciepła. Zawiera również cenne statystyki, które można wykorzystać w celu optymalizacji ustawień, a tym samym zwiększenia oszczędności.


Danfoss Link jest intuicyjnym, dotykowym systemem radiowego sterowania pracą pompy ciepła, wodnym i elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, grzejnikami. Może również włączać bądź wyłączać urządzenia działające na zasadzie funkcji załącz/wyłącz. Zastosowana koncepcja dynamicznej krzywej grzewczej jest innowacyjnym i energooszczędnym rozwiązaniem w zakresie produkcji ciepła i jego precyzyjnej regulacji.